Diego dalla palma

Diego dalla palma je součástí skupiny AGGF COSMETIC GROUP S.p.a. Pevná realita se zrodila ze spojení zkušeností, výzkumu a vývoje v odvětví parfumerie a estetiky. Rodina Venturi, vlastníci historické značky Biopoint a Intercosmo (mezinárodní lídr v odvětví profesionální vlasové kosmetiky), se v roce 1993 rozhodli prodat skupinu a získat značku Diego dalla palma. V roce 2001 koupili RVB, jež tvoří kosmetickou skupinu Aggf. Společnost se nachází v Castel Guelfo, v Bologni. Marketingové oddělení se nachází v Bologni a v Miláně. Výzkum a vývoj, logistika a prodej se nacházejí rovněž v Bologni.

Každý je blázen do výzkumu

Výzkumné laboratoře diego dalla palma neustále přicházejí s novými nápady, novými kompozicemi a originálními předzvěstmi toho, co se stane v blízké budoucnosti. V některých případech se to může zdát přehnané, ale vědci si sami nestanovili žádná případná omezení pro předvídání trendů, textur, prostředků a výsledků krásy. Vychází z přesvědčení, že dosažené výsledky závisí také na formulích. Značka pracuje jen s těmi nejlepšími surovinami té nejlepší kvality a čistoty. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny produktové linie. Naším cílem je zajištění „malé nekonečnosti“. Vrásky, dehydratace, reakce mastné nebo citlivé pleti nejsou ničím jiným než odpovědí na působení vnějších vlivů. Dochází ke ztrátě biologického kapitálu vitální pleti – buňky ztrácí harmonii. Toxikované buňky se sníženou funkcí metabolismu a menší vitalitou již nemohou správně komunikovat mezi sebou.

K tomu, aby vše dobře fungovalo a podařilo se nám ,,malou nekonečnost,, zajistit, slouží jedinečný patentovaný komplex aktivních látek, který najdete jen v kosmetice Diego Dalla Palma. Je to komplex 51+3 Hyalu Complex. Obsahuje látky naší pleti vlastní, jen právě ty s naším věkem pomalu ubývají. Aby se nastartovala správná revitalizace buněk, je potřeba všechny ty látky do pleti v dostatečné míře dostávat.