Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je pleti vlastní látka. Sacharid, který tvoří jednu z hlavních součástí mezibuněčných hmot a tkání organismů. V těle se vyskytuje ve více molekulárních velikostech. Váže na sebe velké množství vody, pomáhá při hojení jizev, posiluje pevnost a pružnost pokožky, podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken. Má velmi pozitivní vliv na klouby, chrupavky a pojivové tkáně. S věkem si značně ubývá proto je důležité ji dodávat jak do těla, tak na pleť.

 

Kyselina hyaluronová na vnitřní užití

Kyselina hyaluronová na vnitřní užití

Kyselina hyaluronová

Komplex více molekulárních velikostí, což zajišťuje maximální vstřebatelnost do těla. Pro celkovou hydrataci těla, kloubů, sliznic. Hydratuje suché oči, tkáně i pokožku zevnitř.
Vhodný při kožních problémech (lupénka, atopický ekzém… dlouhodobé užívání)
Vhodný při bolestech kloubů, pro sportovce .

Užívání:
1. měsíc 39 kapek každý den
2. a 3. měsíc 26 kapek každý den
3. až 6. měsíc 13 kapek každý den

Kyselina je bez barvy, chutě či zápachu. Pijete nejlépe ve vodě nebo čaji.
Ideální je půlroční kúra třech balení.

 

Cena:

 • 1 balení 1500,-
 • 2 balení 2700,-
 • 3 balení 4500,- + ZDARMA kyselina hyaluronová sérum na pleť v hodnotě 600,- / 50ml

 

Kyselina hyaluronová sérum na pleť

Kyselina hyaluronová sérum na pleť

Kyselina hyaluronová sérum na pleť

Bio sérum více molekulárních hmotností kyseliny hyaluronové viditelně zjemňuje vrásky, vypíná kontury obličeje a povrchově i do hloubky hydratuje.

Komplex více látek:

 • Kyselina hyaluronová
 • Hydropeptidy – účinná antiage látka, hydratuje
 • Allantoin – chrání, zklidňuje a hydratuje pokožku, antiage efekt, podporuje růst nových kožních buněk a tkáně, chrání před škodlivými vlivy UV záření
 • Martixyl – stimuluje symtézu kolagenu a elastinu, podporuje mladistvý vzhled pleti, regenerace pokožky (látka podobná retinolu)

Cena:

 • 100ml – 1990,-
 • 30ml – 700,-

 

HYDROLIZOVANÝ KOLAGEN OBOHACENÝ O CERAMIDY.

Cena:
1 balení 30ks – 1290,-
2 balení 60ks – 2390,-
3 balení 90ks – 3490,-

Jak se Kolagen vstřebává?
Kolagen v Doplňku stravy ELASTYS C-C je hydrolyzovaný na velmi malé řetězce (hlavním faktorem ovlivňujícím vstřebávání a biologickou dostupnost kolagenu je právě stupeň enzymatické hydrolýzy kolagenu – jak je rozštěpený) a plně se trávicím traktem vstřebává do krevního oběhu. Žaludeční kyselina tomu nijak nezabraňuje. Ze vstřebaných kolagenových aminokyselin pak buňky pokožky (fibroblasty) tvoří nový vlastní kolagen ve zvýšené míře.

Jaké má Kolagen účinky?

Užívání Kolagenu ve formě ELASTYS C-C má komplexní účinky:

 • zvyšuje množství kolagenu v pokožce (ale taky například v kloubech)
 • zvyšuje množství elastinu v pokožce (po kolagenu další bílkovina podporující elasticitu pokožky)
 • váže na sebe vodu a zvyšuje tak hydrataci pokožky
 • připravuje pokožku na letní měsíce (kolagen pomůže lepší obranyschopnosti a zabrání stárnutí pokožky vlivem slunečního záření)

Doplnění: k produkci kolagenu hned v první fázi je velmi důležitý Vitamín C. Tedy doporučuji během užívání kolagenu si dopřávat i Vitamín C.

Co jsou Ceramidy a jakou mají funkci?
Ceramidy jsou nejdůležitější složkou lipidové bariéry v pokožce (tvoří ji přibližně z 50%). Lipidová ochranná bariéra je klíčová pro:

 • udržení vody v pokožce (zabraňuje její ztrátě odparem)
 • ochranu pokožky před průnikem patogenů
 • ochranu pokožky před poškozením UV zářením.

Jak se Ceramidy vstřebávají a jak se dostávají do pokožky?
Cemamidy v Doplňku stravy ELASTYS C-C jsou cereálního (rostlinného) původu. Složení speciálně vybraných rostlinných Ceramidů je téměř totožné s ceramidy, které potřebuje a které vytváří lidská pokožka. Klíčovou složkou Ceramidů jsou tzv. glykosyl-ceramidy. Po užití ELASTYS C-C se glykosyl-ceramidy úplně vstřebávají a krevním oběhem se dostávají do keratinocytů – buněk pokožky. Keratinocyty pak „vyrábějí“ nové-vlastní Ceramidy ve zvýšené míře a doplňují tak oslabenou ochrannou vrstvu lipidové bariéry v pokožce.Výsledkem je snížení „odpařování“ vody z pokožky a zvýšená hydratace pokožky celého těla.

Celiakie – může užívat ELASTYS C-C i člověk s alergií na lepek?
Ano, ELASTYS C-C může užívat i člověk s celiakií, protože ELASTYS C-C neobsahuje žádné proteiny podobné lepku (ani gliadin, ani glutenin). Doplnění: Lepek je protein = specifická bílkovina. Ale Ceramidy obsažené v Doplňku stravy ELASTYS C-C jsou rostlinné, tělu vlastní lipidy.

Jaké účinky má Tri-komplex Oxy-Protect?
Jednotlivé látky Tri-komplexu jsou obsaženy v organické formě, která je pro naše tělo nejpřirozenějším, přírodním zdrojem minerálů a vitamínů. Každá látka Tri-komplexu má své specifické účinky:

 • organický Selen: je nejsilnější přírodní anti-oxidant, který chrání buňky a kolagen před oxidativním stresem; zajímavostí je, že Selen též přispívá k normální funkci imunitního systému celého těla. Selenu je v potravě velmi málo (příjem potravou pokrývá přibližně jen 40% denní potřebyčlověka) a proto je výhodné Selen doplňovat,jako součást komplexní anti-aging péče(ELASTYS C-C obsahuje střídmých 40% denní doporučené dávky)
 • riboflavin (vitamín B2)je vitamín, který si naše tělo neumí vyrobit samo a ani jej neukládá do zásoby. Proto je nutno jej průběžně doplňovat. Při pestré stravě je příjem vitamínu B2 dostatečný. Zdrojem jsou typicky živočišné produkty (jako hovězí maso, játra, mléko) nebo zrostlinných zdrojů např. ořechy. Pokud se ale těmto potravinám dlouhodobě vyhýbáte –je vhodné riboflavin doplňovat formou vyváženého Doplňku stravy. Riboflavin chrání buňky a kolagen před oxidativním stresem a působí příznivě na zdraví plet i(měli jste někdy tzv. „koutek“? Stačí pár dnů podávat vitamín B2 a je po starostech). Riboflavin navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, což oceníme hlavně během zimních a jarních měsíců. (ELASTYS C-C obsahuje obvyklých 71% denní doporučené dávky, pokud tělo něco nevyužije – nadbytek se vyloučí močí)
 • organický Zinek je přítomen jako přírodní glukonát, který tělo dokáže plně využít. Zinek působí příznivě na tvorbu bílkovin včetně kolagenu a podporuje správný růst buněk pokožky, pevnost nehtů a vlasů. (ELASTYS C-C obsahuje střídmých 40% denní doporučené dávky)
  Tri-komplex Oxy-Protect tak chrání Kolagen a Ceramidy v pokožce před degradací a současně podporuje obranyschopnost a zdraví pleti.

HYDRATAČNÍ ČISTÍCÍ UBROUSKY S KYSELINOU HYALURONOVOU A KOLOIDNÍM STŘÍBREM

2 druhy čistících ubrousků:

– S kyselinou hyaluronovou jako hlavní složkou a s koloidním stříbrem – 30ks – 450,-
– S koloidním stříbrem jako hlavní složkou a s kyselinou hyaluronovou – 30ks – 470,-
Při koupi 3 a více krabiček najedou SLEVA 10%

Oba typy ubrousků umí krásně odlíčit pleť, samozřejmě je nejvhodnější, když se odlíčíte například mlékem či pěnou nebo gelem a ubrousek použijete místo tonika. Díky obsahu aktivních látek vám ubrousek nanese na pleť už i sérum. Pleť krásně osvěží. Oceníte je na cestách v autě, v letadle a podobně. U moře sem tam otřít a osvěžit pleť (poté zase nanést krém s SPF). A prostě vždy, když nemáte možnost sbalit půl koupelny na dovolenou.

Ubrousky s kyselinou hyaluronovou jsou velmi hydratační, vhodné na všechny typy pleti, zvláště suchou, unavenou a zralou. Pokožka je po nich krásně jemná a hladká.

Ubrousky se stříbrem jsou vhodné zvláště na pleť citlivou, s projevy dermatitidy, pod roušky, na akné a jakékoli poranění pokožky. Vhodné na ošetření oparů. Působí proti bakteriím, virům, plísním a kvasinkám. Koloidní stříbro má výborné hojivé účinky. Ulevuje od pálení a svědění pokožky.