Přístrojová kosmetika

sinekron_sPřístrojové hloubkové ošetření:

Využité přístroje: ultrazvuková

špachtle, galvanická žehlička (dle typu pleti a typu použitých sér)

Galvanická žehlička: kosmetický přístroj k ošetření vaší pleti využívající nejnovější technologie galvanických iontů, krátkovlnných infračervených paprsků společně s mikrovibrací k přenosu výživy kosmetických krémů a sér do nejhlubších vrstev pokožky. Jemný proud navíc stimuluje vylučování nečistot z pórů, pomáhá k odstranění zrohovatělé pokožky, zlepšuje stav https://www.acheterviagrafr24.com/ mastné pleti a trudovitosti,

zvyšuje elasticitu pleti.

Ultrazvuková špachtle: bezdrátový ultrazvuk a ionizace. Podporuje zapracování aktivních látek přímo do buněk pokožky, přispívá k přirozené hydrataci pleti, odstraňuje napětí pleti, snižuje množství vrásek, hloubkově čistí a provádí exfoliaci pokožky.

Ošetření: odlíčení, úprava obočí a chloupků v obličeji, nanesení změkčujícího gelu, čištění pokožky

ultrazvukovou špachtlí a ručně, nanesení čistící masky

dle typu pleti, nanesení dvouch různých sér dle typu pleti (kažé se zvlášť zažehlí), nanesení závěrečného krému.

Hloubková výživa pleti:

typy sér: kyselina hyaluronová, kolagen, elastin, retinol, thalasso, kašmír, synergy lifting, zinek, multimineral, panthenol

  • Obličej 390,- 60 min
  • Obličej, krk a dekolt 490,- 80 min

Liftingové ošetření:

zapravuje se kyselina hyaluronová + speciální ampule značky Electra Cosmetics – intenzivní ošetření s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, Vit. A a E a hedvábnými proteiny. Vhodné pro omlazení suché, dehydratované, poškozené pleti či pleti bez vitality. Obnovuje hydrataci a epidermální bariéru. Posiluje netabolismus, povzbuzuje obnovu buněk, tvorbu is levitra safe kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Brání škodlivému působení volných radikálů.

  • Obličej 450,- 60 min
  • Obličej, krk a dekolt 590,- 80 min

Ošetření aknózní pokožky:

zažehluje se kys.hyaluronová/zinek/retinol/multimineral (dle stavu pokožky + speciální ampule značky Electra Cosmetics – koncentrované sérum vhodné pro mastnou, nečistou a aknózní pleť, pro pleť se skvrnami po akné. Působí přímo na průběh tvorby melaninu a upravuje jeho utváření, napomáhá rozptýlit jeho opětovnou epitelizační tkáň a lepší hydratační a ochranné působení.

  • Obličej 450,- 60 min

Ošetření s kmenovými buňkami na aknózní pleť, pleť s jizvičkami po akné:

ošetření se speciálním sérem s kmenovými buňkami ze šeříku, které normalizuje tvorbu mazu, změkčuje ji, pleť je v rovnováze, získává stejnoměrné zbarvení a jednotný povrch kůže.

  • Obličej 450,- 60 min

Ošetření na rozjasnění pleti a zjemnění tmavých skvrn:

nejdříve se zažehlí kyselina hyaluronová + speciální ampule značky Electra Cosmetics – skládá se z výtažku z lékořice a speciálních enzymů, které zpomalují působení tyrosinu a syntéze melaninu. Předchází vytváření nových dyschormií na pleti a redukuje již vytvořené. Zesvětluje i staré velké skvrny. Podporuje regeneraci tkání, lepší hydrataci a ochranu pleti.

  • Obličej 490,- 75 min
  • Parafín na ruce: 100,- (cca 30 min.)
  • Ke kosmetickému ošetření: 50,-

rucneh-clanek1