Perfection: Pro dokonalou pleť

Vady na kráse: jak je známo, volné radikály jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Jejich počet se s věkem navyšuje díky postupně ochabující přirozené antioxidační ochraně. Pleť je vystavena vnějším vlivům (slunce, kouř, znečištění, zima, vítr, změny teplot). Tyto vlivy poškozují pleťové buňky a dochází k urychlení degenerace buněčné membrány, stejně tak i ochranných lipidů a kolagenových a elastinových vláken.

Řešení: antioxidační ošetření ve 3 fázích: ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek, speciálně formulováno pro pleť se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami. Spočívá ve třech vysoce koncentrovaných a doplňujících se fázích pro dosažení největší efektivity: pleť je po ošetření odolnější, pevnější, osvěžená a hladší. Pro svěží a oživenou tvář.

Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

Salónní ošetření:

  • odlíčení pleti micelárním mlékem a revitalizačním tonikem
  • vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí
  • provedení uvolňující uvítací masáže za pomocí rituals olejíčku
  • provedení speciální masáže perfection za pomocí speciálního astaxantinového komplexu
  • přiložení speciální jednorázové masky s biotinovým komplexem
  • závěrečné nanesení koncentrátu s vitamínem C

Cena: 1290,-