WONDER Technology

Zcela nová technologie pro zpevnění postavy

WONDER je unikátní estetické zařízení, které kombinuje během jedné procedury dvě mimořádné technologie, pro ještě lepší a rychlejší výsledky:

  • Fokusované elektromagnetické pulzy
  • Selektivní neurostimulaci vysoké intenzity

Jedná se tak o zcela mimořádnou technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 60. 000 svalových kontrakcí za 30 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER PRESTIGE odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Nárůst svalové hmoty je minimálně o 10 %. Unikátní přednastavené programy SuperMan a SuperWoman přináší výsledky všem klientům v krátkém čase.

Jak Wonder funguje?

Wonder způsobuje tisíce silných a hlubokých svalových kontrakcí pomocí elektromagnetických a elektrických impulsů. Zní to složitě? Je to velmi jednoduché.

Impulsy jsou generovány estetickým zařízením a vedeny přes elektromagnetické panely a senzory na povrch kůže nad svaly, které mají být stimulovány. Impulsy způsobují stažení svalů, takže výsledek je podobný skutečnému pohybu a pravidelným svalovým kontrakcím.

Ošetření za pomoci elektromagnetické a elektrické stimulace svalů přístrojem Wonder je založeno na napodobování signálů, které náš mozek vysílá do svalů. Při tradičním fyzickém cvičení mozek vysílá impulsy, stimuluje svaly, které jsou již schopné kontrahovat. Svaly s méně vyvinutým spojením s mozkem se však nestahují ani nevyvíjejí tak rychle.

pevné nohy - ikonaPevné
nohy
ploché břicho - ikonaPloché
břicho
vyrýsované svaly - ikonaVyrýsované
svaly
zvednutí hýždí - ikonaZvednuté
hýždě

Proč je ošetření Wonder unikátní?

Wonder je nejvýkonnější kosmetický přístroj pro budování svalů a spalování tuků. Dvojí působení funkční a elektrické magnetické stimulace současně stimuluje svaly CORE (břicho, hýždě a nohy) a rozvíjí spojení s motorickými nervy.

Vysíláním elektromagnetických a elektrických impulsů přímo do motorických nervů můžeme dosáhnout zlepšení i u velmi ochablých svalů. Pouhá 2 ošetření týdně po 30 minutách stačí k získání pevného a vyrýsovaného těla.

30 minutové ošetření Wonder působí stejně jako mnoho hodin tréninku v posilovně.

Výhody elektromagnetické stimulace svalů

Zvýšení podílu svalové tkáně

Několik klinických studií ukazuje, že svalová hmota po 4 sezeních Wonder vzroste v průměru o 16 %. Tkáň se zpevňuje zejména u netrénovaných lidí.

Zvýšená síla

Regenerace svalových vláken způsobuje zlepšení jejich kvality i kvantity. Postupný nárůst povrchových i hlubokých svalů bez rizika zranění a vysoké intenzity zvyšuje svalovou sílu.

Zvýšená odolnost

Funkční magnetická stimulace Wonder zvyšuje odolnost zapojených svalů. Zlepšuje kardiovaskulární účinnost a rychlost zotavení.

Zlepšení účinnosti metabolismu

Radikální svalová námaha spouští kalorický výdej a tělo přehodnocuje energetické priority.

Svalová rehabilitace

Použití Wonder se velmi osvědčilo při léčbě pánevního dna, ochabnutí svalstva a procesech ztráty svalové tkáně. Uvolňuje napětí ve svalech, stejně jako kontraktury a uzliny.

Zvýšená vaskularita

Elektromagnetická svalová stimulace způsobuje dilataci krevních cév, zvyšuje prokrvení a usnadňuje zásobování svalových vláken kyslíkem a živinami. Wonder napíná pokožku a zlepšuje její vzhled.

Redukce onemocnění pohybového aparátu

V případech mírné nebo středně těžké skoliózy byl proces abnormálního zakřivení páteře zastaven nebo zpomalen stimulací zádových svalů.

Redukce tělesného tuku

Ošetření Wonder pomáhá výrazně snížit hmotnost a zejména množství tělesného tuku. Zároveň dochází k nárůstu svalové hmoty. Zmenšuje obvod pasu, boků a stehen. Vše je doprovázeno nárůstem a větší stabilitou hýžďových svalů.

Naprosto bezpečné

Vše je bez rizik a komplikací. Výkonná funkční magnetická stimulace přístrojem Wonder způsobuje pouze bolest svalů několik dní po ošetření a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení.

 

Ceny:

Zkušební ošetření: 1000,-

Permanentka pro nové klientky: 10 aplikací – 11.000,- včetně vlastního oblečku

Pokračující permanentka: 10 aplikací – 7.000,-